Staré a nové svety

+2
iLikeFluffyCats
Horox
6 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Horox 13.09.20 0:54

[salma]

Salmu náhle premkla dobre známa úzkosť. Bolo vlastne otázkou času kedy sa tá blbá nervozita dostaví. Jednoducho nedokázala byť sama. Niekedy sa za to preklínala, no svoju povahu nemohla zmeniť. A ani nechcela. Len niekedy to malo svoje nevýhody. Ako napríklad teraz - toľko ľudí navôkol a stále sa cítila osamote. Pekný chlapec z obchodu sa jej odzdravil, ale ona potrebovala s niekým hovoriť. O čomkoľvek. Pokojne aj o blbom počasí alebo absolútne o ničom.
Za barom sa konečne objavil maestro, a samozrejme to nebol nik iný ako ten blondiak, ktorého zhubovala na parkovisku. Salma sa trocha zahanbene stiahla, položila ruku na bar a čiastočne si zakryla tvár. Robila sa, že čosi ťuká na smartfóne. Safi spomínala, že má v pláne dojsť, ale zatiaľ ju tu nikde nevidela. A ostatní ju celkom ignorovali - asi mali lepšie veci na práci.
Keď blondiak začal podávať drinky, Salma sa cítila ešte horšie. To čo tam predvádzal, neskutočné, Salma musela žasnúť. A tak sa pokúsila získať jeho pozornosť. Vedela, že teraz nemá čas, ale musela mu povedať aspoň niečo. Keď sa konečne dostala na rad, o drink vlastne nemala záujem.
"Počuj, sorry za toho imbecila na parkovisku. To bolo odo mňa blbé. Ide ti to fakt dobre. Sme fajn?" Pousmiala sa Salma ospravedlňujúco a na pekného barmana hodila šteňacie oči. To nikdy nezlyhalo.
Nech reagoval akokoľvek, Salma odišla bez drinku a miesto na stoličke prenechala jednému zo stovky záujemcov. Dostala chuť na nejakú zhubnosť. Možno cigaretu. Tie zvykla fajčiť len s kamoškami, no ten nedostatok alkoholu si musela nejako nahradiť. Do oka jej hneď padol kuriózny, ale sympatický chlapík vo fialovom obleku. Tomu teda sebavedomie nechýbalo, a vyzeral ako niekto kto sa vo svete vyzná - Salma ten pocit nedokázala inak opísať. Len z jediného pohľadu vedela, že tento kus nebude v žiadnom prípade nuda. A mal cigarety.
"Ahoj," podišla k nemu a oprela sa o stĺp, "asi sa nepodelíš o jednu cigu? Mimochodom, tá palica je úžasná."

________________________________________________
Cassandra

"No samozrejme, šup, šup, viac na teba čakať nebudem." Opätovala sestrin útok Zo, no bola si dobre vedomá na koho sa tu skutočne čaká. Kompliment od Cass pôvabne prijala, zatočila sa pred ňou ako baletka a napokon sa uklonila ako to robili historické dámy vo filmoch. Potom vybuchla v smiech.
"Nepokúšaj ma, nikdy nevieš čo sa môže pri toľkom alkohole stať," mrkla na sestru Zo pričom bolo jasné, že si z nej len uťahuje. "A aby bolo jasno - obe sme bohyne. Ja som len tá krajšia."
Vodič Uberu mal v pláne povedať niečo naozaj štipľavé, ale pri pohľade na dve krásne nahodené ženy sa radšej zamlčal, vybehol z auta a otvoril im zadné dvere ako džentlmen.
"Nech sa páči, dámy."
Bol to vlastne celkom milý chlapík a jazdil prekvapivo dobre, nie ako niektorí šialenci, ktorí pracovali pre Uber. Prvý problém však nastal už čoskoro. New York sa ku večeru vždy menil na nočnú moru nekonečného trúbenia a výfukových výparov, no vám sa podarilo nabehnúť do tej najhoršej situácie. Po asi desiatich minútach v jednej kolóne mu začala dochádzať trpezlivosť a ako inak, taktiež sa pridal k nervóznemu vytrubovaniu, ktoré vlastne nikomu nepomáhalo.
"Takto tam nikdy nedôjdeme, frasa," prehodil mrzuto zatiaľ čo premýšľal o alternatívnej ceste, "ale čosi ma napadlo. Mohlo by to byť rýchlejšie, je to taká skratka. Ste za?"

________________________________________________
Aurora

Aurora si musela uvedomiť, že je mladou ženou a na párty takéhoto typu sa zvykli pohybovať desiatky, ba aj stovky, hladných levov. Obliekla sa síce konzervatívne, čo okoliu vysielalo očividnú správu, ale nie každý bol dosť chytrý na to aby ju dokázal pochopiť. A niekomu to bolo úplne jedno. No muž, ktorý k Aurore pristúpil, nepatril ani k jednej z týchto skupín. Mohol mať vyše tridsať rokov, statnú postavu, bol nadmieru upravený a niesol sa v dokonale napasovanom čiernom obleku. Dlhé vlasy mal zopnuté v cope, v rukách držal dva poháriky s vínom, a popravde sa pomedzi ostatných hostí vôbec nehodil. S tajomným úsmevom jej ponúkol jeden z pohárikov a so záujmom sa obzrel na maľbu, ktorú Aurora obdivovala.
"Rubens, Spútaný Prometeus. Fascinujúce dielo, nepovedali by ste?" Predniesol ľahkým tónom a svoj pohárik nastavil pred seba, aby si s Aurorou mohol cinknúť. Bola to jednoduchá pozvánka do konverzácie.
Horox
Horox
Administrátor

Počet postov : 118
Dátum registrácie : 10.08.2019
Vek : 31
Boh : Sekhmet

https://deritrea.forumczech.com/

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Krumla 13.09.20 1:34

[aurora]

Obraz na ktorom mi zastal zrak by sa dal nazvať trocha morbidným. Určite však umeleckým. Musela to byť kópia. Nikto by na práve začínajúcej party nenechal zavesený originál tohto obrazu. Muža som si nevšimla až do poslednej chvíle, keď mi už ponúkal pohár vínom. 
Najprv mi pohľad spadol na pohár, po tom som oči podvihla k mužovi. Vyzeral inak, než väčšina miestnych fuckbois, ktorým sliny tiekli do ich vlastných drinkov pri kdejakej sukni kratšieho strihu. Bol to snáď môj záchranca? Ser Roland na bielom koni? 

Kútiky úst sa mi zvinuli do vďačného úsmevu. Na znak vďaky som taktiež prikývla a prebrala som jeden z pohárikov, ktorý len chvíľku oddychoval v mojej ruke. Pozornosť som zas raz upriamila na dielo.
"Záleží od.." Začala som, na čo som si z vína odpila malý dúšok. Chvíľku som ho prevaľovala na jazyku. Hovorilo sa, že víno je pitie pre takú tú vyššiu spoločnosť. Ja som mu nikdy nevedela prísť na chuť. Keďže som ale nechcela strápniť alebo uraziť moju momentálnu spoločnosť, tak som potlačila grimasu, ako víno narazilo do mojich chuťových buniek ktoré sa ozvali na protest.
".. prečo myslíte že je fascinujúce?" Spýtala som sa muža potichu, po čom som mu zas raz venovala jeden z pohľadov. Nebol premeriavajúci, no jeho oči som stretla len na chvíľku. Nebola to len otázka do vetra. Úprimne ma jeho odpoveď zaujímala. Choroba z povolania? pravdepodobne.
Krumla
Krumla
Mladý bojovník

Počet postov : 42
Dátum registrácie : 10.08.2019
Boh : Nox

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Akimoto_Makoto 13.09.20 1:44

[dwane]

Dwane byl právě ve stejné fázi jako atleti na olympiádě čekající na start jejich závodu. Byla to taková rozcvička před tou velkou hrou. Když v tom k němu přišla dost slušná koc, podle jeho vkusu to nebyla největší krasavice na párty, nebyla ošklivá, byla sakra sexy, ale nebyla jeho vkus. Ale stejně na ní bylo něco, co ho nutilo jí chtít poznat. Svoje brko si dal do pusy, aby měl volné obě ruce. Následně vyndal z náprsní kapsy kovovou krabičku ze které nabídl neznámé cigaretu. Jakmile si jí vzala, tak lehce nadhodil hůlku a z úst jedné z lebek vyšel menší plamen, kterým jí cigaretu připálil. Poté si vzal brčo zpět do ruky a vyfoukl dým, aby mohl promluvit.
A navíc velice praktická..
Odpověděl s úsměvem.
Měla by jsi vědět, že jsi se teď stala mým dlužníkem. A svůj dluh můžeš rovnou splatit tím, že se se mno napiješ..
Sáhl po flašce rumu, kterou měl odloženou na stolku vedle. Ruku s flaškou natáhl směrem k neznámé a provokativně mrkl.
Akimoto_Makoto
Akimoto_Makoto
Mladý bojovník

Počet postov : 37
Dátum registrácie : 11.09.2020
Boh : Baron Samedi

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre (ts)O? 13.09.20 1:57

[lamont]

Frmol byl u baru stále, ale z Asijského chlapce nespouštěl oči, neboť ho zajímala reakce z jeho prvního doušku. Mezitím stihl pobrat dopité panáky od vodky a pustil se do jejich umývání. Věděl, že velmi brzo se ukáže existence, která začne kupovat panáky po velkém, no nerad by tam sháněl panáky, kdyby jich bylo málo, protože zatím to vypadalo tak, že všichni ti brigádníci na to dost kašlali.
Zamrkal na snědou dívku a chvilku přemýšlel nad tím, co mu to tam vlastně říkala. "Ahhhh..." vzpomněl si. To byla ta, co ho tam vyhlásila, když byl odparkovat svoji dodávku. Naštěstí už to celé hodil nějak tak za hlavu a soustředil se čistě na to, proč tam byl, takže vlastně zcela zapomněl všechny ty zlé myšlenky, které to v něm vyvolalo. Musel se tedy mile na ty psí oči usmát. "Později mi můžete objednat drink, to už budu moct pít," navrhl jí možnost, jak se nějak udobřit. Co bylo ale celkem zajímavé, tak to vůbec nepůsobila tak, že by s ní flirtoval, i když se to tak mohlo zdát. Z jeho pohledu a úsměvu mohla cítit jakousi naivitu? Prostou vážnost a otevřenost? Rozhodně nepůsobil jako někdo, kdo by měl nějaké postranní úmysly.
Slečna ale i tak odešla, takže se začal věnovat tomu u čeho skončil. Čištění skleniček. A pozorování borce, co mu tam chválil drink. Vybral sladkou možnost, protože to je většinou něco, čím se nic nepokazí. Kdyby mu tam hodil něco hořkého, tak by to asi chtěl spláchnout rovnou čirým absintem. A nechtěl ho skolit hned na začátku celé oslavy, neboť vypadal jako někdo důležitý. Přeci jenom bílý oblek si jen tak někdo nevezme.
"Lamont, přátele mi říkají Lemi," představil se nazpátek Takeshimu a podali si navzájem ruce. Nijak dál ale v konverzaci nepokračoval, neboť nebylo moc obvyklé, že by se barman vyptával svých... hostů. Jestli chtěl ale pokračovat, nechal ho mluvit. Mezitím si dolešťoval panáky.
(ts)O?
(ts)O?
Mladý bojovník

Počet postov : 35
Dátum registrácie : 09.09.2020
Boh : Ódin

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Horox 13.09.20 7:06

[salma]

Dobrá voľba, ach, dobrá voľba, pochválila Sal sama seba. Tento pašák nosil cigarety v malej kovovej krabičke. V kovovej! To si mohli dovoliť len cool ľudia. Salma bola samozrejme definíciou "cool" a tak presne vedela o čom hovorí. Ale keď jej zapálil cigaretu pomocou lebky na svojej palici, v tom momente sa ladne vyšplhal ešte vyššie, rovno na pozíciu kráľa frajerov. Svoj údiv viac nedokázala zakryť a s pootvorenými ústami sledovala ako sa znova vrátil k svojej cigaretke. A bolo mu to úplne jedno. Podarilo sa jej práve nájsť najlepšiu spoločnosť na tejto párty? ÁNO.
Ponúknutý alkohol prijala bez slova a z fľašky sa poriadne napila. Možno sa mala trochu krotiť, ale ten rum bol fakt dobrý. Potom ho znova podala chlapíkovi, nechcela riskovať, že ho nechá na suchu. To by bolo neslušné.
"Dlh splatený," uškrnula sa Salma a prstom ukázala na fľašku rumu, "a táto vec je bohovská." Všetko ohľadne tohto suveréna bolo bohovské. Z jeho reakcie usúdila, že má záujem o spoločnosť, a tak bolo načase sa predstaviť. Keby tu bol Andrew, už by isto šiel vybuchnúť. Ale Andrew sa na ňu vysral. Tak sa naňho mohla vysrať aj ona. Salma k neznámemu natiahla ruku.
"Salma. Ale hovor mi Sal."

________________________________________________
Aurora

"No, viete, ten príbeh pozná každý. Zeus Prométea potrestal po tom ako ľudstvu daroval oheň. Jednoduchá symbolika na hnev bohov, ktorú rozpozná aj dieťa." Odvetil muž s ľahostajným pohľadom, dívajúc sa raz na obraz, raz na Auroru, a odpil si jeden dúšok z pohárika.
"Nie každý ho pozná v plnom znení. Prométeus ľuďom oheň nedal - on ho len vrátil. Oheň bol ľudstvu známy a Zeus nám ho odobral. A viete prečo? Kvôli roztržke medzi dvoma bohmi." Pokračoval vo svojom vysvetlení uchvátene. Muselo sa jednať o jeho obľúbenú tému. Možno bol historikom a odborníkom na mytológiu?
"Prométeus mal ľudstvo rád a na Dia zahral trik. Predstavil mu dve obety - kvalitnú hovädzinu ukrytú v protivnom volskom žalúdku a kosti obalené bohatým tukom. Zeus vybral tú na prvý pohľad lákavejšiu obetu. Takto sám kráľ bohov určil zákonnú formu obety. A ľudia jeho rozhodnutie nasledovali. Bohom Olympu odvtedy obetovali kosti obalené tukom, a mäso si ponechali pre seba. Zeus sa na ľudí nahneval a ukryl oheň, aby mohli jesť len surové mäso." Príbeh Prométea podal len v stručnosti, ale jednoznačne vedel o čom hovorí.
"Vidíte tú iróniu? Kde v tomto príbehu pochybili ľudia? Nikde. Aj napriek tomu boli kruto potrestaní za svoju vernosť Diovi. A v tom je tá pointa... Zem, ľudstvo boli vždy len bojiskom a pódiom pre krvavé hry bohov. Keď sa bohovia bili medzi sebou na oblohe, neboli to oni kto trpel. Ale my." Keď dohovoril, v očiach sa mu na krátky moment zaleskol hnev. No potom sa rýchlo vrátil k úsmevu a uvoľnene si povzdychol.
"Ja osobne som rád, že je to len mýtus. A ospravedlňte moju netaktnosť, ešte stále som sa vám nepredstavil. Aaron." Uklonil sa elegantne a Aurore ponúkol svoju ruku.

________________________________________________
Takeshi, Lamont

Vilou sa náhle začalo niesť futbalové skandovanie, ktoré prehlušilo aj ruch pri bare. Všetci sa otočili smerom k hlavnej hale.
"HO-A, HO-A, HO-A!!" Vrieskal Bryan Owens na plné pľúca ako správny futbalista zatiaľ čo sa tanečným krokom fešne blížil k baru. Na hlave mal nasadenú futbalovú helmu. Po ceste každému rozdával high-fives, niekoľkým dievčatám uštedril rýchly bozk na líce a čoskoro sa ku hromadnému skandovaniu pridali aj ostatní chlapi v dome. Bryanovi sa za pätami vlieklo aspoň zo dvadsať ľudí, bojujúcich o jeho pozornosť. Takeshiho kamoš bol ako vždy plný elánu a fontánou dobrej nálady. K baru sa ani nemusel predierať, hostia mu jednoducho uvoľnili cestu. V tom mu do očí padol Take a Bryan neváhal - priskočil k nemu, na pozdrav mu stlačil päsť a kamaráta objal s poriadnym buchnátom po chrbáte. Následne vyliezol na bar, schmatol fľašku whiskey a zdvihnutými rukami ukončil skandovanie.
"Dnes tu máme víno. Dnes tu máme pivo. Rum! Vodku! Hudbu! Disko! Doriti, všetko! Nikoho nechcem vidieť bez pohára v ruke! To je dnes za-ká-za-né. A zajtra tiež. Do rána všetci povinne na zemi! Párty storočiáááá..." Zareval natešene a dav opäť zdivočel.
"Na oslávenca! Na Bryana!" Po chvíli Bryan znova dvihol ruku.
"Ale teraz vážne, musím vám niečo povedať. Tento bar je dnes najlepším miestom na svete. A viete prečo?! Lamont zasraný Gerstner! Áno, áno, ďakujem, zohnal som toho najlepšieho baristu v meste... čo v meste, v celom štáte! Ale nejasajte mne, slávu si zaslúži tu Lamont, ktorý sa hrdinsky podujal na našu malú udalosť. Hneď teraz mu dajte follow na Instagrame, nebudete ľutovať." Skandovanie sa teraz nieslo v mene Lamonta. Nespomínal náhodou niekto, že tu mal len vypomáhať? Bryan ho práve vyhlásil za hlavnú atrakciu párty. Veľký oslávenec sa sklonil k mladému.
"Lamont, chlape, spolieham na teba, neposer to dnes. Postaraj sa o túto alkoholickú bandu, a máš odo mňa stovku sponzorov. Hej, kto by nechcel byť majiteľom vlastného baru? A ešte aj v centre Manhattanu, čo?"
Na Lamontovu odpoveď nečakal, znova preliezol bar a pustil sa do behu. Za ním ako mravce nasledovali jeho obdivovatelia.
"Kto si chce zahrať futbal, za mnooou!"
Horox
Horox
Administrátor

Počet postov : 118
Dátum registrácie : 10.08.2019
Vek : 31
Boh : Sekhmet

https://deritrea.forumczech.com/

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre iLikeFluffyCats 13.09.20 11:31

[takeshi]

Jo tak kamarádi mu říkají Lemi, huh? Znamenalo to snad, že chce být kamarád? Omoshiroi. Takeshi by klidně navázal nějakou konverzaci, jenže potom se konečně ukázala hlavní hvězda večera v plné parádě. A nebyl by to Bryan, kdyby neměl nějaký extrémní vstup na scénu, což mu Takeshi v žádném případě neměl za zlé. Byla to přece jen jeho párty.
Když se k němu Bryan konečně dostal, Takeshi ho pořádně objal na pozdrav, a pak se zase opřel o pult. Oslavencův projev totiž teprve začínal a Takeshi rozhodně musel uznat, že by se bez problému dostal někde mezi Aragornův speech na konci Návratu krále a mezi ten Williama Wallace z Braveheart.
Taky se ukázalo, že tady Lemi za barem je zřejmě nějaká celebritka. Takeshi sáhl do kapsy a vytáhl svůj telefon, na kterém hned začal hledat jeho instagram, aby se podíval, s kým tu má vlastně tu čest. Nejdřív mu hodil follow, pak začal scrollovat dolů. Selfie z dnešního rána, u které zve všechny na svoji úžasnou show, no na to si rád počká. Další selfíčka, a pak spousta videí z různých akcí, kde předváděl svoje kouzla s mícháním koktejlů. Hezky pěkně. Zase vrátil mobil do kapsy a začal se věnovat pití, které mu Lamont připravil.
Když Bryan domluvil, zmizel zase stejně rychle, jako se objevil. Takeshi by za ním klidně šel, ale nepřišel sem sportovat, takže tu část nechá na oslavenci a sám se bude věnovat pití a lidem.
"Vykouzli mi něco trošku drsnějšího, Lemi." zavolal na blonďáka a ukázal mu, že nápoj, který mu před chvílí připravil, už vypil.
iLikeFluffyCats
iLikeFluffyCats
Pešiak v armáde

Počet postov : 103
Dátum registrácie : 03.09.2020
Vek : 21
Boh : Susanoo

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre PP 13.09.20 11:47

[cassandra]

Cassie se nad sestřinými slovy uchechtla a žertovně protočila otráveně očima. No a pak se rozesmála úplně, když se před ní Zo zatočila a uklonila se jí. Takže se tam smály obě. 
Poté jen pokrčila rameny nad tím, že jí nemá pokoušet a na to, že je Zo ta krásnější bohyně odvětila jen stručné "Jistěě..."
Každopádně se konečně dostaly z Cassina bytu ven, kde na ně čekal řidič Uberu. Vypadal, že jim věnuje pár ošklivých naštvaných slov, než si jich všiml a viditelně si to v ten okamžik rozmyslel. Cassie nad tím povylezl koutek úst o něco výš. 
"Děkujeme." odvětila řidiči, nasoukala se do auta a udělala místo i pro svou sestru.
No a pak vyrazili na cestu. "Hm...Jezdíte dost dobře. Děláte tohle už dlouho?" pochválila najednou řidiče.
Problém nastal o něco později, když narazili na zatracenou klasickou New Yorskou večerní dopravní špičku. Cassie si otráveně povzdychla. Moc dobře věděla, že tohle mohlo být klidně i na hodiny. Její nadšení z téhle situace sdílel i řidič, který si rovnou postěžoval i slovně. Naštěstí se ale zdálo, že měl i náhradní řešení. 
"Huh? Jistě. Cokoliv, pokud se dostaneme....odtud...a dorazíme včas..." odpověděla mu. Byla dost zvědavá, co vymyslel za cestu.
PP
PP
Administrátor

Počet postov : 33
Dátum registrácie : 09.09.2020
Vek : 28
Boh : Hádes

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Akimoto_Makoto 13.09.20 13:25

[dwane]

Dwane uznale kývl hlavou, když se neznámá napila rumu. To nebylo takové to klasické holčičí ucucnutí, takhle holka určitě věděla jak pořádně zakalit. To vykouzlilo Dwanovi úsměv na tváři, navíc mu pochválila i hůl. Jooo, tohle byla dobrá společnost.
Ještě aby ne, rum má moje rodina v krvi. Já trochu častěji než ostatní, ale to se podá..
Odpověděl a následně si flašku vzal zpátky a naznačil, teď už Sal, přípitek a sám si dal pořádného loka. Následně flašku odložil zpět na stolek a přijmul podání ruky. Nevymýšlel nic složitého jako polibek nebo super cool handskahe, zrovna se nechal unášet takovou párty pohodičkou.
Dwane, říkej mi Dwane. Nebo jakkoliv uznáš časem za vhodné..
Odpověděl jak jinak, než s velkým úsměvem. Kolem baru, později i na baru, zrovna pobíhal nějaký zvláštní týpek. Dwane brzy pochopil, že je to jejich host. Jeho párty tedy působila mnohem lépe, než on jako osoba. A fotbal? Kdo by šel na párty hrát fotbal? Potom ti pitomečci chodí k němu do nemocnice že si něco udělali a brečí, jak to mohli dotáhnout bůh ví kam, kdyby se nezranili. Dwane dost viditelně protočil oči směrem k té šaškárně.
Nene drahá Sal, napitím jsi teprve dluh začala splácet..
Odpověděl po kratčí odmlce kdy sledoval celou tu šaškárnu, následně si potáhl ze své cigarety a podíval se na svojí novou kamarádku.
Teď mi odhalíš tajemství toho, proč vypadáš jako by jsi byla schopná tady zmlátit každého druhého člověka na potkání. Včetně toho fotbalového kašpara na baru..
Dwane byl všímavý a samozřejmě si nejen všiml toho, že je Sal sakra kost, ale že už od pohledu měla v rukou pěknou sílu. Přeci jen sám jako občasný boxer, a doktor na praxi, byl tak nějak schopný odhadnout člověka podle stavby těla.
Akimoto_Makoto
Akimoto_Makoto
Mladý bojovník

Počet postov : 37
Dátum registrácie : 11.09.2020
Boh : Baron Samedi

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Horox 13.09.20 15:44

[salma]

Tak teda Dwane. Alebo Dwayne? Do mysle jej okamžite vkročil The Rock ako na pláži dvíha stokilové činky a nesie ľudí na jednej ruke. Tie prepotené mohutné svaly, ten silný chrbát... Salma sa nehanbila za fakt, že by s ním veľmi rada zápasila. Najprv v ringu a potom aj inde. Myšlienky Sal prerušil príchod oslávenca, Bryana Owensa samotného. Až teraz si uvedomila, že Bryan je jeden z hviezdnych hráčov... uh, nejakého futbalového tímu. Andrew to sledoval rád, ona len za trest. Jeho divadielko vyzeralo hlúpo. Sal chápala, že potrebuje nabudiť hostí, ale trocha to preháňal. Lezenie po baroch sa malo nechať aspoň na hodinu dvanástu. Koľko si toho ten buran už vypil? V každom prípade sa zdalo, že s ňou Dwane súhlasí, a to ste o tom neprehodili ani jedno slovo.
Potom znova prišiel na rad ten dlh. A s nepriamou otázkou aj mamutí kompliment. Salma koketne poklonila hlavou a na svojho spoločníka sa veľavravne usmiala. Samozrejme sa nezabudla začervenať. Tušila, že to je len spôsob ako ju dostať do postele, ale niečomu takému nemohla odolať. Sadla do medu ako hlúpa včela.
"Ale ty zvodník, aké sladké slová. No máš pravdu. Vo vzťahu som zvyčajne mužom ja," pokrčila plecami, "a mojich pánov chránim pred zlými bubákmi." Salma sa so smiechom postavila do boxerskej pózy (v opätkoch a úzkych šatách to bolo takmer nemožné) a smerom k Dwaneovi vzduchom vrhla niekoľko bleskových a dôsledných úderov.
"Trénujem box. Kickbox. Sambo... vlastne čokoľvek. Preboha, však v pohybe aj študujem," vyklopila zo seba a spýtavo sa obzrela na Dwanea, "a čo ty? Od oka sa mi hodíš sa mi na boxera."

________________________________________________
Cassandra

Cass sa od vodiča dozvedela, že túto prácu robí už niekoľko rokov, ale na dopravu v New Yorku si nezvykne nikdy. Okrem toho mu taxikári v proteste už párkrát rozbili sklo a poničili kapotu, no nejako sa s tým vysporiadal.
"Asi nemáme na výber." Zhodnotila Zo navrhnutú skratku a pokrčila plecami. Práve hrozilo, že vás na párty vôbec nepustia. Vodič sa potmehúdsky usmial a s autom okamžite spravil otočku, potom to zatiahol rovno do jednej z bočných ulíc, kde bolo menej áut. Takto ste však zápchu len obchádzali a vo výsledku sa vlastne od cieľa vzďaľovali. Po chvíli vás však varoval, že legalita tejto alternatívnej cesty je... pochybná. Keď zahol pomedzi smetiaky do tmavej bočnej uličky medzi výškovými budovami, pochopili ste prečo. Normálni ľudia sa týmto miestam po zotmení vyhýbali - podobné temné zakútia osídľovali hlavne bezdomovci a gangstri. Na prekvapenie to išlo celkom hladko. Vodič nenarazil do žiadneho chudáka, ani len nezrovnal jediný drevený plot. A nekonečné kolóny sa pomaly ale isto stávali minulosťou.
Zvuky mesta ustávali a ustávali. Cassandra si náhle uvedomila, že v idúcom aute sedí sama. Po vodičovi a Zoe nebolo ani stopy. Akoby sa prepadli pod zem. Pocítila nepríjemný chlad... nie chlad, mráz. Z úst začala vydychovať obláčky pary ako uprostred studeného januára. A potom sa objavili. Stovky a stovky mŕtvolných ľudí, duchov, duší, všade navôkol. Na ulici, v oknách. Ich tváre nikdy nezahliadla viac ako na sekundu, auto sa stále rútilo ako divé nekonečnou prázdnou uličkou. No vedela na čo pozerajú. Pohľad tisícok mŕtvych očí cítila po celom svojom tele. A jeden pohľad bol ešte hrozivejší. Na zadných schodoch jedného z barákov posedávala monštruózna osoba oblečená v čiernom plášti. Do tváre zahalenej kapucňou mu nevidela, ale ktokoľvek to bol, pozeral sa na ňu. A tento pohľad v nej spôsoboval panický strach, pocit z nezvratného osudu smrti...
"CASS! Preber sa! Cass!!" Lomcovala ňou Zoe zúfalo a Cassandra sa konečne prebrala. Jej sestra mala celkom navlhnuté oči a teraz sa jej v tvári zračila úľava zmiešaná s vážnymi obavami. Auto bolo pristavené na chodníku a vodič už mal v pláne volať ambulanciu.
"Čo sa stalo? Len tak si mi tu odpadla. To mi nemôžeš robiť, Cass."
Horox
Horox
Administrátor

Počet postov : 118
Dátum registrácie : 10.08.2019
Vek : 31
Boh : Sekhmet

https://deritrea.forumczech.com/

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Akimoto_Makoto 13.09.20 16:32

[dwane]

Dwana potěšilo, když si všiml tichého souhlasu Sal na celé to divadlo, které se tady odehrávalo. On sám byl velice výstřední člověk, ale asi v trochu jiném stylu. Ještě více ho potěšilo, když se Sal chytla a dále rozvinula jejich debatu. Úplně nevycházel s kývačkami. Kývačky byly takové ty husičky, které přikývly úplně na vše co jim člověk řekl a samotné nepřihodily nic do debaty. Byla to vlastně většina holek tady v Americe. Nebylo těžké je získat, ale Dwane například neměl ani žádnou potřebu je získávat. Sal náhle zaujala bojovou pózu a rozdala pár úderů do vzduchu. Nyní měla Sal jeho plnou pozornost. A ne jen kvůli tomu, že vypadala jako člověk, který se ve svém oboru vyzná. Ale taky protože přitom vypadala sakra dobře. Dwane se musel zasmát poznámce o tom, kdo u nich doma nosí kalhoty.
Tak to musí být šťastný muž, když se dokážeš sama ubránit před bubáky..nebo náhodnými cizinci s cigaretou navíc..
Odpověděl a laškovně se usmál. Její bojový repertoár značně převyšoval ten jeho, on se věnoval pouze boxu a ani už to nebylo tak horké jako kdysi.
Jde vidět, že se ve svém oboru vyznáš. Boxu jsem se věnoval od mala, až teď během studií nemám úplně čas se tomu věnovat nějak víc. A tak si chodím jen tak pro klid duše dvakrát týdně zatrénovat.
Odpověděl a sáhl po flašce rumu, ze které se napil a následně jí podal Sal.
Není úplně běžné, aby mě člověk takhle četl..
Řekl lehce zamyšleně a opřený o svou hůl sjel Sal pohledem od shora dolů a zpět.
Zřejmě ani ty nebudeš úplně běžná kolemjdoucí, Sal..
Řekl nakonec a típl cigaretu o sloup u kterého stáli.
Akimoto_Makoto
Akimoto_Makoto
Mladý bojovník

Počet postov : 37
Dátum registrácie : 11.09.2020
Boh : Baron Samedi

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre PP 13.09.20 17:01

[cassandra]

Cassie poslouchala řidičovo povídání. Dnes byla v dobré náladě a řidič se zdál jako sympaťák, tudíž si s ním ráda popovídá. "Za něco takovýho by jim měl někdo rozbít ciferník. Ale nebojte...karma je určitě dožene." pověděla mu s úsměvem. A nebo někdo zbrázdí jejich taxík jejich vlastní krví...a pak skončí u mě na stole...jako ti čtyři taxikáři posledně. Karma prostě. Pomyslela si.
Zo také odsouhlasila návrh řidiče a ten tak na nic nečekal, otočil auto a začal si to razit bočními ulicemi a nakonec i nějakými bočními bočními temnými uličkami. Místy, kterými by Cassie normálně nešla ani ve dne, natož v noci. Vypadalo to na místa, kam vás v noci někdo zatáhne, aby vás okradl, zneužil, zabil a nebo všechno najednou...Ještěže byli uvnitř auta. Teď jen, aby tam s nimi ten řidič nezastavil nikde a nestal se tím někým, kdo tyhle uličky využívá. Cassie se ale zdál jako milý sympatický člověk, který takovéhle věci nedělá, takže se rozhodla v něj mít víru.
Měla z toho místa ale i tak špatný pocit. A tak seděla na zadním sedadle, dívala se z okýnka a doufala, že se odtamtud brzy dostanou do normálnějších ulic. No a pak se to stalo. Okolní zvuky se začaly vytrácet a začala jí navíc být zima. Objala se rukama. "Můžete prosím vypnout tu klimatizaci. Začíná tu být zima." pronesla a otočila se, aby se na řidiče podívala. Jenže ten tam už nebyl. Cassie vykulila oči a podívala se na sedadlo vedle sebe, kde ještě před minutou seděla její sestra. Ale ani ona tam teď nebyla. Začínala mít strach. Kam se ti dva poděli? Vrátí se zase? Jak to, že to auto pořád jede, i když ho nikdo neřídí? Co se to tu děje? A proč je tu taková kosa, vždyť je sakra srpen?
Ano, zima jí byla dost. Ty šaty, co měla na sobě do takového chladu rozhodně nebyly. Vždyť jí šla dokonce i pára z úst. Pokoušela se zahřát alespoň třením svých paží vlastníma rukama.
Při tom se rozhlédla kolem, jestli si něčeho nevšimne. A všimla. Opět vykulila oči a pootevřela pusu, když uviděla stovky duchů všude kolem. A všichni se dívali na ní. 
Cassie už viděla v životě hodně duchů...ale rozhodně ne nikdy tolik pohromadě...a rozhodně se na ní nikdy nedívalo tolik duchů najednou. Přeběhl jí z toho mráz po zádech. A poté ještě jednou o dost více, když ucítila jeden určitý pohled. Pohled bytosti, co seděla na schodech jednoho z domů. Netušila, jestli je to taky duch nebo nedej bože něco jiného...rozhodně to nevypadalo jako nic, co kdy viděla. A nikdy jí nic nenahnalo větší strach jako pohled té bytosti. Cítila z té osoby čirou hrůzu. Toužila utéct co nejdál odtud, ale cosi jí říkalo, že utéct nemůže. Stejně jako nemůže utéct před smrtí. Cassie se se smrtí potkávala denně...věděla, že jednou si přijde pro každého...i pro ní. Byla s tím smířená. Nebo si to do teď alespoň myslela. Tohle bylo totiž poprvé, kdy měla ze smrti strach. 
Cassie se třásla. Strachy. Dost možná i zimou, ale na tu v tuhle chvíli naprosto zapomněla. Její mysl okupoval pouze strach.
A pak to vše najednou zmizelo a Cassie se najednou dívala do tváře své sestry. "Huh?" Rychle se podívala kolem sebe, aby se ujistila, že je opravdu zpátky. A hlavně...že je ta děsivá osoba pryč. Poté si úlevně vydechla. Možná to byl jen sen. Snad to byl jen sen. Stačilo, že si musela zvyknout na to, že vidí duchy....ještě aby se občasně propadala do jejich světa či co to bylo. Ne, díky. Raději zůstane ve světě živých.
Zo se jí ptala, co se stalo. Prý jí tu jen tak z ničeho nic odpadla. Aha, tak to se tu zatím dělo. 
"Já...já nevím. Možná se na mně jen podepsal ten včerejší přesčas. Ale hej...už jsem vzhůru, můžeme jet dál. Tohle děvče potřebuje skleničku...nebo tři." A nebo celou lahev. dodala si v duchu a na svou sestru se usmála, aby jí ujistila, že je v pohodě. I když uvnitř věděla, že v pohodě rozhodně není.
PP
PP
Administrátor

Počet postov : 33
Dátum registrácie : 09.09.2020
Vek : 28
Boh : Hádes

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre (ts)O? 13.09.20 19:42

[lamont]

Po podání rukou se žádná konverzace nekonala, protože se vtom samém okamžiku objevil strůjce všeho kolem nich. Bryan Owens, který uspořádal celou tuto party. A že dělal poměrně opičárny. Ale byl to fotbalista tělem i duší, takže se tomu zas tak nedivil. Stačilo mu vidět některé jenom fotbalové fanoušky v Evropě, tohle zatím to bylo dost krocené. Když ale vyskočil na bar, hodil po něm několik... pohledů, protože se bál, co tam bude vyvádět. Naštěstí ale pronesl jenom krátkou řeč a udělal z Lamonta hlavní atrakci na party. Počkat, co?
Když pronesl jeho jméno a dodal to "zasraný", tak se jenom podíval do davu a s utěrkou v ruce jim zamával. "Čus," byl z toho trochu překvapený. Ale jak k němu promlouval dál, tak chápal, o co tu šlo. Jestliže se dnešní večer nijak nepokazí, jeho reputace vyletí nahoru. Už takhle si vydělával tolik, že si mohl platit apartmán v centru New Yorku, ale mít třeba vlastní patro? Či si otevřít vlastní podnik? Však to byl pomalu jeho sen.
Stihl se jenom pousmát, kývnout hlavou a sledovat, jak už Bryan někam odchází ven si zakopat s míčem. Nestihl ani uklidit panáky, které tak pečlivě leštil hadříčkem, a dostal další objednávku od cukříka. Dal mu přezdívku cukřík, neboť v tom bílém saku vypadal skoro jako kostička cukru. A nevypadal špatně, asi jako všichni oholení Asiati. Takeshi tedy chtěl další drink a nějaký drsnější. Lamont už přesně věděl, co mu nachystá. A tak se do toho hned vrhl. Vzal větší sklenici a naplnil ji ledem. Položil ji znova před sebe, vzal lahev skotské whisky a do sklenice mrskl dva panáky. Následně tam přidal půl panáku amaretta, aby to bylo lehce sladké. Zamíchal to a nechal chvilku velkou sklenici být. Vzal si menší, hranatější sklenku a tu naplnil do půlky pár kostkami ledu. Vzal si strainer a přecedil drink z velké sklenice do té menší, naplnil ji jen tak do půlky. Potom se ohnul pod bar a vytáhl domácí višně v rumu. Neotálel a jednu mu tam hned vrazil, že za sebou, jak se potápěla, nechávala lahodnou rudou stopu, která klesala společně s višní až ke dnu skleničky. "The Godfather," oznámil mu, co bude pít, a udělal u toho takový ten grimas, že je to pro pořádné chlapy. Přeci jenom název mluvil sám za sebe. No, nechal představu chuti na Takeshim.
(ts)O?
(ts)O?
Mladý bojovník

Počet postov : 35
Dátum registrácie : 09.09.2020
Boh : Ódin

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Krumla 13.09.20 23:04

[aurora]

"Ah.. áno." Prikývla som, keď mi priblížil čo to vlastne Prometeus bol. Respektívne ten príbeh za obrazom. Poznala som iba lajckú verziu. No a nepamätala som si, odkiaľ. Pravdepodobne nejaká.. bežná vedomosť, zo školy alebo tak. Možno z dejín? kto vie. Bolo vidieť že sa v danej veci muž vyžíva. Ono.. prišlo mi to tak, že sa tu príliš nemá s kým zhovárať, respektívne zo spoločnosťou, ktorá by si toto jeho rozprávanie vypočula. A ja som ak už nič iné, bola vynikajúci poslucháč. Niekoľko krát som sa so záujmom usmiala, teda hlavne keď sa pozeral.. a niekoľko krát som zas očami spočinula na obraze, ktorý som videla možno v troška inom svetle, ako pred tým. Pri rozprávaní o obete som sa musela zasmiať. 
"Heh to znie, ako keby Zeus trpel Napoleonským komplexom." Ďalej som však túto vetu nerozvinula. Radšej som si upila z trkého vína. Teda ono mohlo byť dobré, ale mojim chuťovým bunkám som nevedela poručiť. Dokonca som sa ani neubránila pokrčeniu viečok. Všimla som si ako mu v očiach zableskol hnev. To mi prišlo zvláštne. Predsa len, ako sám spomenul, bol to len mýtus. Možno sa však stotožňoval? S ľuďmi na krvavom bojisku? 
Prijala som jeho ruku a chcela som sa predstaviť tiež, no moje slová preruśil hurhaj ktorý sa musel neisť snáď celou vilou.
Môj výhľad nebol "snobsky" pobýšenecký a odsudzujúci, ale až nastrašený. Bola som tak rada.. TAK rada, že som sa nerozhodla sadnúť si k baru. No musela som sa zasmiať. Kútiky úst sa mi zas roztiahli do širokého zubatého úsmevu.
"Aaaa ehm, kde sme skončili? ou áno, Aaron? Teší ma. Aurora. Nemusíte sa vôbec ospravedlňovať." Zľahka som sklonila hlavu a prikrčila som kolená v takom žartovnom napodobení pozdravu z.. kto vie -určite nie ja-  ktorého storočia. "Netatknosť je.." Na chvíľku som sa pozrela za miznúcim oslávencom. ".. na mieste." Tento krát to bolo skôr veselé zaškerenie. Nie že by som rada ukazovala zuby, ale nemohla som si pomôcť. A navyše som sa hanbila.
"Čo robíte na.. no.." Poukázala som rukou neurčito, na naše okolie. Tou, v ktorej som držala víno. 
"Ak sa smiem spýtať heh, pardon, len mi sem moc nezapadáte." Očami som začala hľadať nejaké sedenie, kam by sme sa mohli keď tak usadiť. Určite by som k nemu aj začala kráčať, alebo minimálne naznačila tým.. smerom. Nechcelo sa mi stáť.
Krumla
Krumla
Mladý bojovník

Počet postov : 42
Dátum registrácie : 10.08.2019
Boh : Nox

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Horox 14.09.20 13:05

[salma]

Salma teda nebola žiadnou kývačkou. Neznášala dievčatá, ktoré si mysleli, že muž musí všetko robiť. Viesť a udržiavať konverzáciu, platiť v reštaurácii, žiadať ich o ruku, jednoducho celkovo riadiť ich život. A to si niektoré z nich hovorili "feministky" - ale ešte neprišli na to, že zo seba nerobia kráľovné, ale naopak otrokyne. Také krotké správanie vždy lákalo idiotov, manipulátorov a iné násilné indivíduá.
V každom prípade, trefa do čierneho. Sal správne odhadla, že Dwane je boxerom. Síce spomenul, že sa mu teraz aktívne nevenuje, ale ten typ postavy, ten postoj, to jej nemohlo jednoducho uniknúť. Vo svojom živote sa deň čo deň stretávala s desiatkami zápasníkov a športovcov, a každý z nich bol vo svojej forme nejakým spôsobom unikátny. Od Dwaena znova prevzala fľašku rumu, zložila cigaretu a poriadne sa napila.
"Na telo mám zvyčajne dobré oko. Pod oblečením sa mi nikto neukryje," odvetil Sal a s úsmevom prehliadla Dwanea od tváre až po nohy, "a keď vidím niečo dobré, tak to nemôžem ignorovať." Sal nevedela od pohľadu odhadnúť len vnútro človeka. Ale na to predsa slúžila konverzácia. A Dwane sa ukázal ako kvalitná spoločnosť.
"Prepáč, ale nedá mi to. Aký je príbeh za tou palicou? Oblek chápem ako otázku vkusu, ale... tá palica je naozaj extra." Spýtala sa hľadiac na ten fascinujúci výmysel, a áno, naozaj ju to zaujímalo. Dúfala, že to Dwane nezoberie ako kritiku.

________________________________________________
Cassandra

Zo sa zdalo, že Cass to celé berie veľmi naľahko. Nikto neupadol do bezvedomia len tak bezdôvodne, a o tom niečo málo vedela, keďže bola vyštudovanou a dlhodobo praxujúcou lekárkou.
"Nadčas? Cass, to teda musel byť riadny nadčas, lebo si na celú minútu bola studená ako mŕtvola. A prestala si dýchať." Uchechtla sa neveriacky Zo a sestre nemusela vysvetľovať, že to bol stav blízky klinickej smrti. Cass sa samozrejme začala znova ponáhľať na oslavu, ale koho teraz zaujímala nejaká blbá párty? Zo nechcela tento deň nikomu kaziť, na túto udalosť sa naozaj tešila, ale nestála za potenciálnu hospitalizáciu, nebodaj infarkt alebo náhlu smrť. Tak sa rozhodla Cass aspoň poriadne prezrieť. Svoje lekárske náradie zo sebou nemala, ale na základnú diagnostiku ho ani nepotrebovala.
Na prekvapenie Zoe sa všetko zdalo v norme. Pravidelný pulz, normálne dýchanie, štandardná teplota, žiadne známky vonkajšieho či vnútorného zranenia. Tak čo sa potom dopekla stalo?
"Nebuchla si si niekde hlavu? Snáď to nie je otras mozgu." Premýšľala Zo nahlas keď ste znova nasadli do Uberu. Vodič vám obom venoval vyjavený pohľad a spýtavo sa obzrel na Cass. Chudák bol z celej situácie mierne šokovaný.
"Všetko v pohode?"
Zo mala chuť ho nasmerovať do nemocnice, ale s povzdychom mu prikývla na súhlas. Mala dojem, že toto rozhodnutie ešte dnes oľutuje.

Toto zdržanie vám teda vôbec nepomohlo. Okrem toho že ste sa z domu vytrepali neskoro a nabehli rovno do zápchy, Cassandru sa náhle rozhodol navštíviť celý komparz strašidelného domu. To vyústilo v to, že hlavný príjazd do vily bol v tejto chvíli zablokovaný rampou. Gorily v čiernom odháňali oneskorencov; zrejme dostali pokyn, aby už nikoho na párty nepúšťali. Vaša najhoršia nočná mora sa naplnila. Ale nie všetko bolo stratené - rampa sa z času na čas zodvihla a na nádvorie prešlo jedno či dve autá.
"Myslím, že dnes si dáme pohárik tak doma." Poznamenala Zo a oprela sa hlboko do zadného kresla. Vodič sa pristavil pri vrátnici a zosunul vám zadné okno. Za pokus to stálo, nie? Do auta nazrel statný muž v slnečných okuliaroch, ktorý sa podľa menovky na hrudi volal Nathan.
"Už máme plno. Sorry. Otočte to, blokujete vjazd."

________________________________________________
Aurora

"Ak nám mýty niečo hovoria, je to fakt, že každý "boh" trpí nejakým komplexom," reagoval na zaujímavý posudok Dia a znova si odpil, "a nikto nie je dokonalý, ani len bohovia." Pokrčil plecami a obzrel sa po ostatných obrazoch, no tie ho nezaujali. Zároveň si nedokázal nevšimnúť, že Aurora nie je veľkým fanúšikom vína, ktoré jej ponúkol a bolo mu jasné, že popíja len zo slušnosti.
"Nechutí vám? Pokojne to vylejte." Pousmial sa a pohľadom naznačil na jeden z blízkych kvetináčov. Rastliny preferovali vodu, ale trocha vína im nemohlo predsa uškodiť. Vašu konverzáciu prerušil hurhaj v podobe Bryana a jeho zúfalých posluhovačov, toho snáď muselo byť počuť aj kdesi v centre New Yorku. Muž sa zamračil a otrávene si povzdychol. Na túto párty nepatril vekovo, ani povahovo, to bolo celkom očividné. Tak čo tu potom hľadal, keď nie zábavu?
"Aurora. Úsvit. Krásne meno," zhodnotil zamyslene a potom sa jeho tvár rozžiarila, akoby ho napadla akási geniálna myšlienka, "viete, že Aurora bola rímskou bohyňou svitania? Vidíte, všetko je to prepojené. Moje meno je hebrejského pôvodu. Aaron pochádza rovno zo Svätej knihy, bol bratom Mojžiša." Prezradil so širokým úsmevom a zasmial sa. Toľko pôsobivých znalostí z náboženstva a mytológie mohol mať nanajvýš profesor histórie, prípadne ostrieľaný archeológ - otázkou bolo, do ktorej skupiny patril Aaron.
"Oh, to až natoľko vyčnievam?" Zazubil sa a spoločne ste si sadli na jednu z neobsadených pohoviek, kde ste mali aspoň trocha pokoja. "Ako hovoríte, neprišiel som sem kvôli oslave, ale na pozvánku pána Owensa. Malá... obchodná záležitosť."
Horox
Horox
Administrátor

Počet postov : 118
Dátum registrácie : 10.08.2019
Vek : 31
Boh : Sekhmet

https://deritrea.forumczech.com/

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Akimoto_Makoto 14.09.20 13:40

[dwane]

Dwane pozorně poslouchal Salmu, během toho sáhl do krabičky pro další cigaretu. Byl to už spíš takový zvyk, když stál s někým venku a konverzoval, tak si připadal bez cigarety asi jako bez své hole. Teď si Dwane připadal jako třináctka na koncertu Justina Biebera. Takhle holka rozhodně věděla, jak vrátit kompliment a tuhle tu jejich slovní výměnu cvičných úderů si opravdu užíval. Taky si Salma mohla všimnout, že se Dwane po jejich slovech dost spokojeně usmál. Opět pozvedl svojí hůl a zapálil si cigaretu.
Příběh téhle krásky?
Odpověděl a hůl si v ruce prohlédnul. No, možná jí spíš ukázal znovu Salmě, protože on jí znal moc dobře. Však si jí sám navrhoval.
Jako děcko jsem byl hrozně nebojácnej. No, prostě jsem byl magor, magor co rád jezdil na skatu. Jednou jsem viděl nějaké video na YouTube a chtěl ho napodobit. Dopadlo to přetrhanými vazy v koleni, dvěmi operacemi a po rehabilitacích jsem musel chodit o holi. No a za tu dobu jsem si na ní zvykl jako na třetí nohu. Takže i když jí teď nepotřebuju, tak jsem si jí zamiloval..
Odpověděl Sal na její otázku a následně si potáhl ze své cigarety.
Navíc jak říkáš, je to cool a dobrý způsob k seznamování. Třeba dnes se sakra vyplatila..
Pravil na oplátku a elegantně zatočil holí v ruce.
Akimoto_Makoto
Akimoto_Makoto
Mladý bojovník

Počet postov : 37
Dátum registrácie : 11.09.2020
Boh : Baron Samedi

Návrat hore Goto down

Staré a nové svety - Stránka 3 Empty Re: Staré a nové svety

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.