Qi Yue

Goto down

Qi Yue           Empty Qi Yue

Odoslať pre Qi Yue za 10.08.19 22:26

| Meno: Yue | Priezvisko: Qi | Vek: 18 r. | Pohlavie: Ženské | Panteón: Shenizm |

Všeob. info:
Yue je mladá slečna, ktorá sa momentálne nachádza v NY na štúdijnom pobyte. Nie je teda rodenou američankou, ale v podstate len prisťahovalcom, pravdepodobne dočasným. Sama netuší, čím sa jej rodičia živia, keďže sa s nimi nikdy nerozprávala o práci a celkovo.. sa s nimi moc nerozpráva, ale majú dosť peňazí na to, aby si mohla Yue žiť komfortný život aj v tak drahom meste, akým NY je. Ba tu dokonca patriť medzi nejakú vyššiu vrstvu. Keďže sem prišla v sedemnástich, nachádza sa v USA už približne druhý rok. Počas tohto času svoj domov navštívila niekoľko krát a často tam chodieva hlavne na prázdniny, ako jarné či letné.  • Navštevuje NYU (New York University) fakultu Medicíny, 2. ročník
  • Býva v garzónke, v časti Chinatown Manhattan
  • Pracuje ako kuriér prevažne menších balíkov, ktoré je schopná zobrať na korčuliach
  • Venuje sa kolieskovému korčuľovaniu. Ako závodom, tak aj rôznym freestyle súťažiam a ako kaskadérDôležité osobnosti (NY):
Nie je žiadným tajomstvom, že sa Yue často nachádza v spoločnosti ľudí, u ktorých by sa žiadne osemnásťročné dievča nachádzať nemalo. Množstvo jej priateľov či známych má konexie na mafiu, ktorej korene sa ťahajú až do Číny. Aspoň to je informácia, ktorými disponuje ona. Sama v tomto "svete" príliš nechodí, len si užíva benefity s tým spojené.


Won Chao (Priateľ): S Chaom sa Yue pozná už približne rok, pri čom spolu posledného pol roka chodia a udržujú zatiaľ pomerne úspešný vzťah. Chao má 31 rokov a oficiálne pracuje pre rodinnú firmu. Pravdou je, že majú isté spojenie s Triádamy z Hon-Kongu a v Chinatown majú pomerne dosť veľký vplyv. Je pomerne typickým príslušníkom podobnej firmy. Na čínana vysoký, vyšportovaný s tmavou bradou a dlhšími vlasmi, ktoré často nosieva ulízané dozadu. Vlastne sa ho už od pohľadu často ľudia boja, keďže celkom budí rešpekt. Pridáva mu na tom aj niekoľko jaziev ktoré sú cez oblek, ktorý máva neustále na sebe, vidieť. Yue tohto mladému muža miluje a často ho doprevádza na rôzne spoločenské udalosti, aj keď tie takmer neznáša.

Sun Gon (Strýko): Je to päťdesiatročný starý mládenec a hrozný metrosexuál. Býv v NY, kde sa stará o nejakú rodinnú záležitosť a biznis. Nie je to jej pokrvný strýko, no jej otcovi, s ktorým sa berú ako bratia, sľúbil, že na Yue v USA dohliadne a poskytne jej svoju pomoc, ak to bude dievča potrebovať. Je to tá osoba, na ktorú sa Yue obráti, keď niečo potrebuje, doktora alebo právnika či niečo podobné.

Povaha:
Dalo by sa povedať, že sa rozhodne nejedná o niekoho priam dospelého. Yu je veľmi excentrická,hravá, otvorená a aktívna. Typický sangvinik. Nekonečne veselá optimistka, ktorá nestráca hlavu ani v tých ťažkých situáciach. No neznamená to, že si nevie uvedomiť, keď sa v nejakej nachádza. Skôr sa ich snaží brať s nadhľadom, alebo minimálne so štipkou štipľavého humoru. Je dosť hyperaktívna a má takmer nekonečne veľa energie. Neposedí na jednom mieste a furt musí niečo robiť, nejakým spôsobom sa hýbať a celkovo sa nejak zamestnať. Pre to ju človek málokedy dokáže zastihnúť. Je stále v pohybe. Medzi jej obľúbené činnosti patria hlavne fyzické aktivity ako korčuľovanie, až na priam kaskadérskej úrovni. Je to taká posadnutosť, ktorá ju drží posledné roky. Má rada rýchlosť no zároveň má rada, keď ju vie ovládať vlastným "telom", pre to napríklad príliš nemusí autá, ktoré berie ako nejaké krabice od mlieka. V minulosti celkom holdovala tradičným bojovým umeniam, no úroveň v USA je natoľko odlišná a podľa jej názoru horšia než v Číne, že s tým po príchode sem sekla a ak si aj niečo precvičuje, tak skôr súkromne a z nostalgie.

Schopnosti:
Toto dievča si "vybral", alebo aj "vyvolil" Nezha. Ktorý jej prepožičiava hlavne fyzické schopnosti. Aj keď nevlastní žiadne z jeho artefaktov a zbraní, stále jej priazeň tohto boha dodáva nadľudskú fyzickú silu, rýchlosť, obratnosť, odolnosť a reflexy. Jedná sa o celkom priamočiare schopnosti, ktoré jej stačia na to, aby dokázala vyriešiť kdejaký problém (v rámci normálnych ľudí) prevažne fyzickou cestou. Aj keď to sama zatiaľ nemala príliš ako zistiť. Priazeň od jej boha jej prepožičiava aj istý .. potenciál, ako aj schopnosti narábať s rôznymi druhmi prevažne tradičných Čínskych zbraní.
Qi Yue
Qi Yue

Posts : 19
Join date : 10.08.2019

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.